Get Adobe Flash player

 

AKCEPTUJEMY KARTY

PARTNERZY

 

MAPA DOJAZDU

 

 

 

 

 

Artykuły

Krav Maga

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia do sekcji Cross Krav-Maga prowadzone w nowoczesnej formie treningowej.

Wyjątkowość tych zajęć polega na tym, że w system Krav-Maga wplecione są technik z najbardziej skutecznych sportów walki takich jak Brazilian Jiu-Jitsu oraz boksu i muay-thai.

Stąd przedrostek „cross”, który z angielskiego oznacza krzyżówkę, połączenie pewnych elementów.

Zajęcia odbywają się na macie, co pozwala na zastosowanie rozmaitych technik i ćwiczeń.

Taka opcja zdecydowanie poszerza możliwości rozwoju osoby ćwiczącej zarówno w obszarze systemu Cross Krav-Maga jak i ogólnej sprawności fizycznej, wytrzymałości oraz kondycji.

Pomaga w tym opracowany na bazie wieloletniego doświadczenia instruktora specjalny system ćwiczeń.

W systemie tym oprócz modułów związanych bezpośrednio z systemem walki (techniki, sparingi, motywy sytuacyjne, zadaniówki) występują elementy cross-fitu, treningu cardio oraz psychologii zachowań w sytuacji zagrożenia.

Istotnym elementem zajęć jest to, że trening jest odpowiednio dopasowany do możliwości adeptów systemu Cross Krav-Maga,, co pozwala dobrze czuć się na macie zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym.

Nie przejmuj się, że od dawna nic ze sobą nie robiłaś/eś. Tutaj nauczysz się bronić siebie i bliskie Ci osoby, poprawisz swoją sprawność fizyczną i kondycję, nabierzesz pewności siebie, a przy okazji poznasz ciekawych ludzi.

Przyjdź i spróbuj nowoczesnego, progresywnego systemu walki ulicznej.

Gwarantujemy miłą, przyjazną atmosferę, dużo wylanego potu i spalonych kalorii.

Zalecane wyposażenie: - Rękawice do grapplingu - Ochraniacz na zęby - Ochraniacz krocza (suspensorium)

 

Szanowny Użytkowniku. Zamykając to okno i przechodząc do serwisu wyrażasz tym samym zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademię Technik Walk Twoich danych osobowych, w tym danych zapisywanych w plikach cookies. Administratorem Twoich danych będzie Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademia Technik Walk . z siedzibą w Gdańsku przy ul. ul. Lendziona 5b i nie będą one przekazywane innym podmiotom. Strona wykorzystuje pliki cookies dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuje to i wchodzę na stronę