Get Adobe Flash player

 

AKCEPTUJEMY KARTY

PARTNERZY

 

MAPA DOJAZDU

 

 

 

 

 

Akademia Technik Walk zaprasza na treningi BOKSU dla początkujacych

Poniedziałek --------godz.19-20:.

Środa------------------godz.19-20:

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.

 Ze sportowym pozdrowieniem.

ATW-Gdańsk.

 

 

 

 

Klub "Akademia Technik Walk" istnieje od września 2000 roku. Ośrodek Sportowo - Terapeutyczny jest stowarzyszeniem kultury fizycznej zarejestrowanym w Sądzie Rejonowym w Gdyni. Klub podlega przepisom ustawy z dnia 7 kwietnia 1989r. "prawo o stowarzyszeniach" oraz ustawy z dnia 18 stycznia 1996r. "o kulturze fizycznej" i opiera swą działalność na pracy społecznej. Jego założycielami są trenerzy, zawodnicy oraz pasjonaci sportu: Wiesław Sielewicz, Marcin Sielewicz oraz Adrian Kujawa. ATW powstało na bazie ich wieloletniego doświadczenia w sporcie.

Obecnie ATW czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia osiąga liczne sukcesy na arenach sportów kontaktowych. Wysokiej jakości treningów pilnują doświadczeni trenerzy z licznymi osiągnięciami.
Tacy jak:

Wiesław Sielewicz- rozpoczął swoją przygodę ze sportem w 1970r mając 12 lat. Były mistrz Polski w JUDO, posiadacz czarnego pasa, wychowanek Ryszarda Zieniawy, uczestnik i medalista wielu turniejów krajowych i międzynarodowych, reprezentant i zawodnik I-ligowego zespołu GKS WYBRZEŻE, posiadający również szerokie doświadczenie w systemie – COMBAT.


Daniel Wrześniewski- jest związany ze sportami walki od ponad 20 lat. Jest czynnym zawodnikiem i trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu. Posiadacz czarnego pasa, który otrzymał podczas swojego pobytu w Brazylii z rąk Vagnera "Boca" Guimarãesa. Na czarny pas został również nominowany w karate tradycyjnym w 2002 roku w momencie powołania do kadry narodowej. Posiada liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, oto kilka ostatnich:
1 m-sce Puchar Polski Północnej 2012 GI elita -73kg
1 m-sce XIII Liga BJJ Kraków 2011 kat.-76kg elita
1 m-sce Abu Dhabi Warsaw Trias 2011 kat-65kg
2 m-sce Abu Dhabi Warsaw Trias 2012 kat-65kg
2 m-sce drużynowe Mistrzostwa Europy 2012 LizbonPiotr Pączek- zawodnik i trener  MMA, związany z ATW od szóstego roku życia. Starty w zawodach zaczął w 2009 roku mając 15 lat. Medalista i zwycięzca turniejów ogólnopolskich oraz walk zawodowych. Oto jego ostatnie sukcesy:

1 miejsce Puchar Polski Północnej Amatorskiego MMA 2012
Wygrana na Gali MMA „Battle in Cage” 2012
2 miejsce Champions Cup Submission Fighting 2012
2 miejsce Mistrzostwa Polski Północnej 2012
Mistrzostwo Polski na ALMMA 11 2011Celem działania Klubu jest:

krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
prowadzenie zajęć ze sztuk walki
organizowanie zawodów i pokazów sportowych
współpraca ze szkołami i ośrodkami specjalnymi
prowadzenie działalności szkoleniowej (kursy samoobrony).
Zapraszamy na zajęcia wszystkie osoby zainteresowane poprawieniem sprawności fizycznej, braterska atmosfera klubu sprzyja treningom i osiąganiu swoich celów. Stwarzamy również możliwości udziału w zawodach.

Zarząd.

Wiesław Sielewicz.

Marcin Sielewicz

Szanowny Użytkowniku. Zamykając to okno i przechodząc do serwisu wyrażasz tym samym zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademię Technik Walk Twoich danych osobowych, w tym danych zapisywanych w plikach cookies. Administratorem Twoich danych będzie Stowarzyszenie Ośrodek Sportowo Terapeutyczny Akademia Technik Walk . z siedzibą w Gdańsku przy ul. ul. Lendziona 5b i nie będą one przekazywane innym podmiotom. Strona wykorzystuje pliki cookies dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuje to i wchodzę na stronę